GENİŞ COĞRAFYASI VE KÜLTÜREL ZENGİNLİKLERİYLE DOLU BİR BALIKESİR

0
49

Geniş Coğrafyası ve Kültürel Zenginlikleriyle Dolu Bir Balıkesir
Tokat İl Jandarma Komutanlığına atanan Balıkesir İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kınay, Vali Ersin Yazıcı’ya veda ziyaretinde bulundu.
Vali Yazıcı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kınay ile makamında bir süre sohbet ettikten sonra yeni görevinde başarılar dileyerek, İlimizde İl Jandarma Komutanı olarak görevini yürüttüğü süre içerisinde, toplumun, huzur ve güvenini temin etmek, vatandaşın can ve mal güvenliğini sağlamak, Valilik makamı ile yakın ve uygun çalışmaları, diğer güvenlik birimleri ile etkili koordinasyon içerisinde yürütmüş olduğu görev anlayışı ve göstermiş olduğu üstün gayret ve fedakârca çalışmalarından dolayı Albay Murat Kınay’a şükranlarını sundu.
Vali Yazıcı’ya nazik kabulleri için teşekkür eden İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kınay da, Vali Yazıcı ile birlikte görev yapmış olmaktan dolayı onur ve mutluluk duyduklarını ifade ettiler.
Kıdemli Albay Murat Kınay, geniş coğrafyası ve kültürel zenginliklerle dolu Balıkesir’de görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti de belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here